0 276 227 97 95

UTB’DEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET.

Eklenme Tarihi

29.05.2013
Görüntülenme

1059

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, Yönetim Kurulu Üyeleri Haşim Çelik, Mehmet Yılmaz, Ömer Özden, Meclis Başkanı Zafer Arpacı, Meclis üyeleri Ramazan Boncukcu, Muhterem Balta Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret ettiler.

TOBB Başkanı M. Rıfat Hisarcıklıoğlu yeni seçilen Yönetim ve Meclis üyelerini tebrik ettiğini ve hayırlara vesile olması temennilerini iletti. Dört yıl boyunca başarılı projelere imza atacaklarından şüphe duymadığını dile getiren Hisarcıklıoğlu, “Uşak Ticaret Borsasındaki olumlu gelişimleri yakından takip ediyorum, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer’in çalışmalarını ve projeleri Borsa adına ve Uşak için hayırlı ve güzel çalışmalar. Genç, dinamik ve enerjik bir ekip oluşturmuşsunuz. Yapacağınız her olumlu çalışmada TOBB olarak yanınızdayız’’ dedi.

YENİ PROJELERİMİZ GÜNDEMDE

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, ’’Seçimlerde kazanan Uşak Ticaret Borsası oldu. Borsamıza olumlu farklar katarak, üyelerimizin daha aktif ve hacimli iş yapmaları için projelerimizi hayata geçireceğiz. Olumlu ve kalıcı izler bırakmak amacımız. Ben ve ekibim Üyelerimizin bize duyduğu güvenin hakkını vermek için var gücümüzle çalışmak için buradayız’’ dedi.

TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’na Küçükbaş hayvan üretiminin artırılması konusunda teşvik taleplerinin de yer aldığı bir rapor ve öneri dosyası sunan Başkan Sezer, “Ticaret Borsasının aidat tahsil eden bir kurum değil, sorunları tespit eden, çözüm önerileri oluşturan ve sonuçlandıran bir kurum olduğumuzu göstermek istiyoruz” dedi.

Meclis üyelerinin de sektörleri hakkında detaylı bilgi alan TOBB Başkanı M.Rıfat HİSARCIKLIOĞLU, yeni görevlerinin hayır getirmesini, huzurlu ve başarılı bir dört yıl geçirmeleri dileklerini iletti.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası