0 276 227 97 95

VALİ ERDEN’DEN BORSAMIZA ZİYARET.

Eklenme Tarihi

20.06.2013
Görüntülenme

1066

VALİ ERDEN’DEN BORSAMIZA ZİYARET.

 

Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden, Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer’i ziyaret etti. Ziyarette Ticaret Borsası Meclis Başkanı Zafer Arpacı ve Meclis üyeleri de hazır bulundu.

Vali Erden’e Ticaret Borsası yeni hizmet binasının tanıtımını, Uşak tarımı ve hayvancılığı ile alakalı bilgiler verdi.  Yeni alınan Laboratuar cihazı ile çok kısa bir sürede bir ürünün değerlerinin verilerini üyelerine temin ettiklerini anlatan Mustafa Sezer, Borsa Kotasyon listesinde yer alan ürünlerin nasıl tescil edildiğini, bu durum üyelere sağladığı avantajlar konusunda bilgilendirme yaptı.

UŞAK’TA FARK YARATMAK İSTİYORUZ

Uşak’ta Ticaret Borsasının icraatları ile fark yaratmak istediklerini ifade eden Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Sezer, “ Uşak Ticaret Borsasının tam anlamı ile faaliyetlerini yerine getiren bir borsa yapmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Üyelerimiz bu kurumdan maksimum fayda sağlayacaklardır. Kaliteli ürün, doğru fiyat ve güçlü bir tarım için varız. Bu güne kadar Borsamızın küçük kaynakları doğru yatırımlara yön verdi. Prensiplerimizde kazandığımızı yatırıma dönüştürmek var. İstihdama katkı sağlamak, üye memnuniyeti ve fayda sağlamak kurumumuzun olmazsa olmazıdır. Güçlü bir borsa güçlü bir Uşak diyoruz. Üyelerimizden aldığımız güçle daha ileriye gitmek hedefimizdir. Sayın Valimizin ziyaretinden dolayı çok memnun olduk. Sayın Valim, desteğiniz bizler için çok önemli, Şahsım ve ekibim adına teşekkür ederiz“ dedi.

KISA ZAMANDA YAPILAN ÇALIŞMALAR MEMNUNİYET VERİCİ

Uşak Ticaret Borsasının kısa zamanda ki gelişimi memnuniyet verici olduğunu ifade eden Uşak Valisi Mehmet Ufuk Erden,  “Yapılan bilgilendirmeler ve yapacağınız icraatlar olumlu çalışmalar olacak. Bundan büyük mutluluk duydum.  Emeğe büyük bir saygımız var. Sivil Toplum kuruluşları bir ilin gelişimi için önemli rol üstlenmekte. Uşak Ticaret Borsası bu görevini hakkıyla yapacağımdan şüphem yok. Donanımlı bir bina ile üyelerinize hak ettiği değeri vermek için çalışmalarınızı görmemek mümkün değil. Siz değerli yöneticileri tebrik ederim”  dedi.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası