0 276 227 97 95

TİCARET BORSASI YENİ YÖNETİMİNİ SEÇTİ

Eklenme Tarihi

17.4.2018
Görüntülenme

839

Uşak Ticaret Borsası 7 Nisan Cumartesi günü yaptığı Meclis seçimlerinin ardından oluşan 14 kişilik Meclis üyesi 5 kişiden oluşan Ticaret Borsası yeni yönetim kurulu üyelerini seçti.

Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından gerçekleştirilen seçimler sonrasında yeni Yönetim Kuruluna Mustafa Sezer (Yönetim Kurulu Başkanı), Haşim Çelik, Mehmet Yılmaz, Ömer Özden, Mehmet İhsan Özkaya seçildi.

YENİ YÖNETİMİMİZ HAYIRLI OLSUN

İlin tarım ve hayvancılıkta daha iyi noktaya gelmesi için Ticaret Borsalarının önemli rolü olduğunu aktaran Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, “7 Nisan’da ciddi bir katılımla, Meclis seçimlerimizi gerçekleştirmiştik. Şimdi ise yeni yönetim kurulu üyelerini kapalı zarf usulü seçimlerini tamamladık. Yeni seçilen yönetim Kurulumuza hayırlı uğurlu olsun diyorum. İlimizde tarım ve hayvancılıkta Borsamızın daha etkin rol alması için çalışmalarımızı yapacağız.  Borsamızda her geçen gün üye sayımız artmakta. Tüccar ve sanayicimizi gerekli platformlarda en iyi şekilde temsil ederken kurumumuzu ilimizin önde gelen sivil toplum kuruluşu arasında saygın bir konuma erişmesi için çaba gösterdik. Bu çabamız aratarak devam edecektir” dedi.

 

UŞAK’IN TARIM VE HAYVANCILIĞINDA DENGE UNSURU OLMAK İSTİYORUZ

Türkiye’nin katma değeri yüksek tarım ürünü üretemediğini vurgulayan Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, “Ülkemizin maalesef en büyük handikaplarından biri katma değeri yüksek tarım ürünü üretememek. Gün geçtikçe ülkemiz de artan gıda ihtiyacından sürdürülebilir bir üretim modelinin desteklenmesi ve uygulanması için sivil toplum kuruluşu olarak üzerimize düşen görevi yapmaya hazırız küresel rekabette daha dayanıklı daha rekabetçi sektörel faaliyetlerle ülke ekonomisine katma değer yaratmak için gayretli çabalılarımızı esirgemeyeceğiz. Seçim süresince yanımızda bulunan dostlarımıza bize değer veren STK temsilcilerine yanımızda bulunup desteklerini esirgemeyen yerel yöneticilere bir dönem daha bize tekrar görev veren değerli üyelerimize sonsuz teşekkürü borç bilirim” dedi.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası