0 276 227 97 95

ÇETİN’DEN BORSAMIZA ZİYARET.

Eklenme Tarihi

15.01.2013
Görüntülenme

1186

 

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer’i makamında eski milletvekili ve Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Çetin ziyaret etti.

 

Ekonomik anlamda ciddi görevler üstlenen Ticaret Borsasının yeni başkanına tebrik ziyaretinde bulunduğunu aktaran, eski milletvekili ve Ziraat Bankası Yönetim Kurulu üyesi Mustafa Çetin, “Milletvekili olduğu dönemde ve Ziraat Bankası’nda bulunduğu görevde de Uşak için çalıştık. Ülkemizin güzide kurumlarından olan Ticaret Borsalarının önemini ve üstlendiği misyonu çok iyi biliyorum. Genç kardeşimiz Mustafa Sezer’in üstlendiği görevi layığı ile yerine getireceğini Uşak’a çok şeyler kazandıracağına eminim. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

Ziyaretle alakalı konuşan Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, üstlendiği görevin sorumluluğun çok yüksek olduğunu ifade ederek, “Sorumluluğumuzun farkındayız. Amacımız Uşak’a hizmet etmek eski milletvekillerimizden Mustafa Çetin’in ziyaretinden dolayı ziyadesi ile memnun olduk. Uşak siyasetinde önemli mevkilerde görev almış sayın Çetin’e teşekkür diyorum” dedi. 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası