0 276 227 97 95

KOSGEB MÜDÜRÜ ÖZGÜR ARMANERİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

Eklenme Tarihi

21.02.2013
Görüntülenme

1124

 
 
KOSGEB Müdürü Özgür ARMANERİ, Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi için Mustafa SEZER’i tebrik ederek,Uşak için hayırlı olmasını diledi.Dr. Armaneri Uşak Ticaret Borsasının Uşak ekonomisine yön veren bir sivil toplum örgütü.Aynı zamanda yeni Başkanımızın enerjik ve dinamik duruşu, borsanın icraatlarına ve cehresine çok iyi yansımış. Bu durum oldukça memnun edici dedi.Dr. Armaneri, Uşak KOSGEB Hizmet Merkezinin Uşakta ki faaliyetleri hakkında bilgilendirmenin yanı sıra, Uşak Ticaret Borsası ile yapılabilecek projeler hakkında bilgi alışverişinin gerçekleştiğini ifade etti.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER, KOSGEB Hizmet Müdürümüz Özgür ARMANER’in başarılı çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Uşak için güzel gelişimlere büyük destekler sağlamışlardır ve sağlamaktadırlar. 8 ay önce Uşak Ticaret Borsası Bünyesinde Girişimcilik eğitimi düzenlemiştik. Eğitim sonrası sertifika alan girişimciler KOSGEB tarafından verilen Hibe desteklerinden faydalanmışlardır. Yakın zamanda Uşak Ticaret Borsası olarak Girişimcilik eğitimlerin başlanması için çalışmalarımıza başlayacağız. Uşak ve ekonominin gelişmesi için olumlu olan projelere ve işbirliğine  Uşak Ticaret Borsası olarak her zaman hazırız ‘’dedi.

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER, KOSGEB Müdürü Sayın ARMANERİ’nin ziyareti için çok teşekkür etti .

 

 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası