0 276 227 97 95

UŞAK MİLLETVEKİLİ MEHMET ALTAY’DAN TEBRİK ZİYARETİ.

Eklenme Tarihi

25.02.2013
Görüntülenme

1160

AK Parti Uşak Milletvekili Mehmet ALTAY, Uşak ta Ticaret Borsasının fonksiyonu ve işleyişi hakkında Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER’den bilgi aldı. Sayın ALTAY, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER’e göreve gelişi ile Uşak Ticaret Borsasında yaratılan farkı çok iyi takip ettiklerini ve bu durumdan çok memnun olduklarını belirtti. Ekonominin gelişiminde ve ilerlemesinde Uşak Ticaret Borsasının misyonu çok büyüktür dedi. Yapacağınız her türlü olumlu projede sonsuz desteklerim sizlerledir dedi.

 

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Uşak Ticaret Borsası Yönetim kurulu Başkanı Mustafa SEZER, Sayın ALTAY’a projeleri ve icraatları hakkında detaylı bir bilgi verdi. Uşağın tanıtım eksikliğine değinen SEZER, bu konuda ki projelerini anlattı. Ayrıca Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı  olarak çok değer verdiği, Uşaktaki çok büyük bir potansiyele ve değere sahip olan Hayvancılığın gelişimi için, Canlı Hayvan pazarı ve Borsası için fizibilite çalışmaları konusunda bilgilendirme gerçekleştirdi. Geçmiş yıllarda Hayvan Organize Sanayi Bölgesinin kurulmasında birebir çalışan Borsa ne yazikki nedenini tam olarak bilemediğimiz bir faktörden dolayı durdurulmuştur. Şu an hayvan pazarının durumu ve işlevselliği her gün gözlerimizin önündedir.Uşak Ticaret Borsası olarak, göreve geldiğim ilk günden itibaren bu kurumun hak ettiği noktada olması, üyelerinin ve Uşak halkının değerini göstermek adına projeler geliştiriyoruz. Sayın vekilim projelerimizi beğendi ve bu konun hızlı bir şekilde çözülmesi ve gerçekleşmesi için desteklerini bizlere sağlayacağını ifade etti. Bu konuda kendilerine sonsuz teşekkürlerimi iletirim.

 

Mustafa SEZER, Önemli olan gelişimlerin kimin yaptığı değil, kimlerin faydalandığıdır. Sayın Vekilim bize güç ve cesaret verdiler. En kısa sürede projemizin hayata geçiriliş hikâyesini paylaşmak nasip olması en büyük temennimizdir dedi.

Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER, ziyaretlerinden ve verdikleri olumlu mesajlardan dolayı Vekilimiz Sayın Mehmet ALTAY’a, İl Başkanımız Mehmet GÜN’e ve İlçe Başkanımız Mehmet NACAR’a çok teşekkür ediyorum,dedi.

 

 

 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası