0 276 227 97 95

UŞAK DEFTERDARI VE DEFTERDARLIK YÖNETİCLERİ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

Eklenme Tarihi

27.02.2013
Görüntülenme

1059

İl Defterdarı Abdullah Kırım ziyaret sırasında Vergi Haftası nedeniyle gerçekleştirecekleri etkinlikler hakkında bilgi verdi. Amaçlarının toplumu bilgilendirmek olduğunu ifade eden Defterdar Abdullah Kırım, yapacakları etkinliklerle kayıt dışılığın önlenmesi, toplanan vergilerin nerelere harcandığını ve vergilerle neler yapıldığını halka anlatacaklarını kaydetti.

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER, vergi ödemenin bir vatandaşlık görevi olduğunu ifade ederek, kayıt dışı ile mücadele ülke ekonomisinin gelişimi için büyük önem arz etmektedir. Kayıt dışılığın önlenmesi noktasında toplumun tüm bireylerine görev düştüğünü ifade eden Mustafa SEZER ,Uşak Ticaret Borsası olarak bunun öneminin  bilincindeyiz. Üyelerimizin de bu konuda bilinçli olarak çalışmaları için kurum olarak üzerimize düşen görevi fazlası ile yapmaktayız. Bir toplumun gelişimi,ekonominin gücü ile doğru orantılıdır .Güçlü ve adil bir ekonomi nin  oluşması düzenli toplanan vergiler ile  sağlanabilir.


Vergilerin ödenmesi bir vatandaşlık görevidir. Kayıt dışı ekonomi ile mücadele bütün vatandaşların görevidir. Öncelikle vatandaş olarak üzerimize düşen görevi yapmak zorundayız. Ülkemizin en temel sorunlarından biri de kayıt dışı ekonomidir.  Vergi Haftası dolayısıyla yapılacak etkinlikler ile kamuoyu bilinci oluşturulması büyük önem taşımaktadır” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER,Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Kaytan ve Bekir KÜTÜK, Muhasip üyesi Asım KUŞCU İl  Defterdarı  KIRIM’a ve Defterdarlık Yöneticilerine ziyaretleri için teşekkürlerini  ilettiler.
 
 
 
 
 
 
 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası