0 276 227 97 95

UŞAK İL EMNİYET MÜDÜRÜ OGÜN TOPRAK’TAN BORSAMIZA ZİYARET

Eklenme Tarihi

26.08.2013
Görüntülenme

1272

UŞAK İL EMNİYET MÜDÜRÜ OGÜN TOPRAK’TAN BORSAMIZA ZİYARET

 

Uşak İl Emniyet Müdürü Ogün TOPRAK, Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER’i ve Yönetim Kurulu üyelerine iade_i ziyarette bulundu.

 

Ziyarette Ogün TOPRAK, Uşak Ticaret Borsasının işleyişi ve projeleri hakkında bilgi aldı. Uşak İl Emniyet Müdürü Ogün TOPRAK ‘’Uşak Ticaret Borsası nın üstlendiği misyon çok önemli. Yaratacağınız farklar konusunda şüphem yok’’ dedi.

Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER, ‘’Ticaret Borsaları nın en önemli özelliği, piyasa yapıcı olmaları dır. İlimizde kaliteli üretim ile doğru fiyat politikasını gerçekleştirmek için çalışıyoruz. Kotasyon listemize dâhil ürünlerde istikrarı yakalayıp, bu işten ekmek yiyen herkesin kazanç sağlaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Bu süreçte üyelerimizin ve toplumun refahı için, Emniyet Müdürlüğümüz ile işbirliği içersinde olmaktan onur duyarız.’’ Dedi.

Uşak  Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa SEZER,Emniyet Müdürümüz Sayın Ogün TOPRAK’ın ziyareti bizleri onurlandırmıştır. Kendilerine çok teşekkür ederiz’’ dedi.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası