0 276 227 97 95

ANNE SEVGİSİ, EN DEĞERLİ SEVGİDİR.

Eklenme Tarihi

09.05.2014
Görüntülenme

1371

ANNE SEVGİSİ, EN DEĞERLİ SEVGİDİR.

 

Uşak Ticaret Borsası Başkanı Mustafa Sezer, Anneler  Günü dolayısıyla  yayımladığı mesajda , anne sevgisi tüm sevgilerin üzerinde olduğunu, anne sevgisi başka hiçbir sevgi ile mukayese edilemeyeceğini vurguladı. Sezer, anneler, aileleri ve toplumları ayakta tutan  en kutsal değerdir. Sağlıklı, başarılı ve dürüst bir toplum yapısını ancak temele anne ve çocuk sevgisini koyarak inşa edebilirsiniz” diye konuştu.

Sezer, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Bireylerin yetişmesinde en büyük pay annelere aittir. Hayatı anlamak, öğrenmek ve insan onuruna yakışan bir hayat sürdürebilmek için en temel ve en sağlam bilgileri öncelikle annelerimizden alırız. Anne kalbi çocuğun okuludur.

Unutulmamalıdır ki; kadınlarına ve annelerine gereken değeri vermeyen toplumlar, medeniyet yarışında geri kalmaya mahkûmdur.

Kadınlarımız  artık sadece bir anne değil, iyi bir ev yöneticisi, iş dünyasında başarılı bir iş kadını olarak tüm zorlukların üstesinden gelmeyi başaran güçlü bir bireydir.

Bu duygu ve düşüncelerle, şahsım ve  Uşak Ticaret Borsası  Yönetim Kurulu adına; her şeyin en güzeline ve en iyisine lâyık olan bütün annelerimizi kutluyor, onları saygıyla selamlıyorum

 

 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası