0 276 227 97 95

VALİ YAVUZ’DAN BORSAMIZA ZİYARET.

Eklenme Tarihi

16.10.2014
Görüntülenme

1313

 Uşak Valisi Seddar Yavuz, Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer’i ziyaret etti. Ziyarette Ticaret Borsası Meclis Başkanı Muhterem Balta  ve Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

Vali Yavuz’a Ticaret Borsası yeni hizmet binasının tanıtımını, Uşak tarımı ve hayvancılığı ile alakalı bilgiler verdi.  Yeni kurulan kantar ve sonda cihazını tanıtan, el değmeden sonda ile alınan numunenin  NIT Analiz  cihazı ile çok kısa bir sürede bir ürünün değerlerinin verilerini üyelerine temin ettiklerini anlatan Mustafa Sezer, Borsa Kotasyon listesinde yer alan ürünlerin nasıl tescil edildiğini, bu durum üyelere sağladığı avantajlar konusunda bilgilendirme yaptı.

Uşak’ta Tarım ve Hayvancılık Sektöründe Fark Yaratmak İstiyoruz.

Uşak’ta Ticaret Borsasının icraatları ile tarım ve hayvancılık sektörün de fark yaratmak istediklerini ifade eden Borsa Yönetim Kurulu Başkanı Sezer, “ Uşak Ticaret Borsasının tam anlamı ile faaliyetlerini yerine getiren bir borsa yapmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Üyelerimiz bu kurumdan maksimum fayda sağlayacaklardır. Kaliteli ürün, doğru fiyat ve güçlü bir tarım için varız. İstihdama katkı sağlamak, üye memnuniyetini gerçekleştirmek, tarım ve hayvancılık sektöründe gelişim ve istikrar yaratmak kurumumuzun olmazsa olmazıdır. Üyelerimizden aldığımız güçle daha ileriye gitmek hedefimizdir. Sayın Valimizin ziyaretinden dolayı çok memnun olduk. Sayın Valim, desteğiniz bizler için çok önemli, Şahsım ve ekibim adına teşekkür ederiz“ dedi.

Vali Yavuz, "Öncelikli hedefimiz tarım sektörünün gelişmesini sağlamak"

Uşak Ticaret Borsasının kısa zamanda ki gelişimi memnuniyet verici olduğunu ifade eden Uşak Valisi Seddar Yavuz,  “Yapılan bilgilendirmeler  çok olumlu ve güzel. Yapacağınız icraatlar  tarım ve hayvancılık sektörünün gelişimi için olumlu çalışmalar olacak. Bundan büyük mutluluk duydum.  Emeğe büyük bir saygımız var. Sivil Toplum kuruluşları bir ilin gelişimi için önemli rol üstlenmekte. Uşak Ticaret Borsası bu görevini hakkıyla yapacağımdan şüphem yok. Siz değerli yöneticileri tebrik ederim”  dedi.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası