0 276 227 97 95

İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ 2019 DESTEKLERİ TANITIM TOPLANTISI UTSO’DA GERÇEKLEŞTİ

Eklenme Tarihi

11.3.2019
Görüntülenme

657

İstihdam Seferberliği 2019 Destekleri kapsamında tüm Türkiye'de başlayan çalışmalar çerçevesinde Uşak Ticaret ve Sanayi Odası’nda tanıtım toplantısı düzenlendi.

UTSO ev sahipliğinde, Uşak Valisi Sayın Funda Kocabıyık’ın katılımıyla gerçekleşen toplantıya il kurum müdürleri, sivil toplum kurumları temsilcileri katıldı.

Uşak Valisi Funda Kocabıyık ; ‘ Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan, 21 Ocak’taki, TOBB Türkiye Ekonomi Şurasında iş dünyasına yeni bir istihdam seferberliği çağrısında bulundu. “Burası Türkiye Burada İş Var” sloganıyla İstihdam Seferberliği 2019 kampanyası başlatıldı. Buradan tüm iş dünyamıza ve işverenlere de çağrıda bulunuyorum. Türkiye’nin gücüne ve geleceğine güvenin. İstihdam Seferberliği 2019’a katılın, bu tarihi istihdam teşviklerinden faydalanın. dedi.

Konuşmaların ardından TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş 2019 İstihdam Desteklerini anlatan ayrıntılı bir sunum gerçekleştirdi.

Sunumun ardında TOBB Genel Sekreter Yardımcısı Cengiz Delibaş, SGK Uşak İl Müdürü İbrahim Öztürk ve İşkur Uşak İl Müdürü İlhan Temel katılımcıların sorularını cevapladı.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası