0 276 227 97 95

OBEZİTEYE KARŞI BİLBOARDLU EYLEM.

Eklenme Tarihi

02.01.2013
Görüntülenme

1242

 
 
 
 
Her geçen gün artan obezite hastalığına karşı Uşak Ticaret Borsası afişlerle tepki gösterdi. Ülkemizde artarak devam eden obezite sorununa dikkat çekmek için obezite ye karşı Afişler hazıtlatıdı.

 

Obezite hastalığının 5 yaşına kadar düştüğü nü  ve bunu sevimli bir çocuk üzerinde uyarlanan, halkın dikkatini çekmek için Uşak’ın çeşitli yerlerine asılan afişler ile bakliyat tüketiminin önemine değinildi.

 

GEÇ OLMADAN ÖNLEMİNİ ALMALIYIZ;

 

Ülkemizde obezite konusunun her geçen gün arttığını dile getiren Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer, “Amerika’dan başlayarak çığ gibi büyüyen obezite hastalığına geç olmadan dur dememiz gerektiğini düşündük.

 

Bu sebeple sosyal sorumluluk gereği bilboard hazırlatarak halkın dikkatini bu konuya çekmek istedik. Biz Uşak Ticaret Borsası olarak fastfood kültürünün ilimizde daha fazla yaygınlaşmaması ve ebeveynlerin çocuklarına bakliyat kültürünü yerleştirmeleri için bir dizi çalışma başlattık.

 

Hazırladığımız bilboardlar bu kampanyamızın bir parçası. Umarız mesajımız Uşak halkı tarafından algılanır ve obezitenin esiri olmaktan kurtuluruz” dedi. 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası