0 276 227 97 95

MİLLETVEKİLİ DİLEK YILMAZ BORSAMIZI ZİYARET ETTİ.

Eklenme Tarihi

11.02.2013
Görüntülenme

1379

 
CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz, Uşak’ta yapılan borsacılık ile alakalı Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer’den bilgi aldı. Millet Vekili Dilek Akagün Yılmaz Türkiye ve Uşak’ın siyaset ve ekonomi gündemi ile alakalı yaptığı konuşmada, “Uşak Ticaret Borsası’na uzun zamandır gelmek istiyordum. Mecliste yaşadığımız yoğun gündemden dolayı henüz fırsatımız oldu. Ticaret Borsaları ilin ekonomisine yön veren kurumların başında yer almaktadır. Üstlendiği misyon çok önemlidir.  Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer gerçekten çok önemli bir görev üstlenmiş. Kendisine ve çalışma arkadaşlarına kolaylıklar diliyorum. Ankara’da bize düşen görev olduğu sürece elimizden gelen yardımı ve desteği vereceğimize hiç şüpheniz olmasın” dedi.

 

Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Uşak Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Sezer ve Yönetim Kurulu üyesi Asım Kuşcu, “Bu tür ziyaretler bizi onurlandırıyor. Sayın milletvekillerimizin bize destek vermeleri sorunlarımızı Ankara’ya ulaştırmaları bizim için son derece önemlidir. Ziyaretlerinden dolayı 

CHP Uşak Milletvekili Dilek Akagün Yılmaz,İl Genel Sekreteri Necmettin Kurt, Merkez İlçe Başkanı Filiz Bilen, Merkez İlçe Kadın Kolları Başkanı Seyhan Yazıcı, Merkez İlçe Yöneticisi Dudu Karataş’a teşekkür ederim. Kapımız herkese açıktır” dedi.
 
 
 
 
 

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası