0 276 227 97 95

VİZYONUMUZ

Bölgemizde ticaret hacminde üzerine düşen görevi yerine getirerek piyasa  şartlarını olgunlaştırmak.
Dünyadaki gelişmeleri yakından takip ederek üyelerine  bilgileri aktarmak,bölge tüccar sanayicisine  rekabet edebilir bilgi ve becerileri aktarmak.
Bölgemizin cazibe merkezi, olması için gereken her türlü girişime öncülük etmek.bu konuda üzerine düşen görev ve sorumluluğu üstlenmek.
Arz  talep dengelerini kontrol  ederek,bölgesinde ki  tarım kesimine yönlendirici  politikalar üretmek.


MİSYONUMUZ

5174 sayılı Kanunla tanımlanmış görevi çerçevesinde; borsaya dâhil tarımsal ve hayvansal ürünlerin satıcı ve alıcılarını bir araya getirerek serbest piyasa oluşumunu sağlayan, ilgilileri sektörel açıdan bilgilendiren, sosyal sorumluluk projeleri gerçekleştiren, bu bağlamda tarımsal gelişmeye ve ekonomiye katkıda bulunan ve böylece sektörde güçlü teknik donanımı ve yönetsel yapısıyla öncü, kamu tüzel kişiliğe sahip bir kurumdur.

Güçlü kurumsal altyapısıyla, borsacılık işlemlerinde sektörel gelişmeleri ve teknolojik yenilikleri takip ederek, üyelerine dünya standartlarında kaliteli hizmet vermek, üyelerinin mesleki etkinliklerini kolaylaştırmak, kurumsal gelişimlerini sağlamak, iş geliştirme ve hedef pazar konularında destek vermek amacıyla ilgili kanun maddesinde verilen görevleri yerine getirmekle sorumludur.

UTB Tanıtım Filmi

Uşak Ticaret Borsası Tanıtım Filmini İzlemek için Lütfen tıklayınız.

Filmi İzle
UTB Kayıt Evrakları

Uşak Ticaret Borsasına Kayıt olmak için gerekli evraklar

Evrakları Görüntüle
UTB Hizmet Standartları

Uşak Ticaret Borsası Hizmet standartlarımız

Devamı

Tüm Hakları Saklıdır | 2016 | Uşak Ticaret Borsası